Prawo jazdy Rzeszów
Prawo jazdy Rzeszów

Nauka jazdy w Rzeszowie? Tylko AUTOCROSS!

Jezeli myslisz, ze kierownice w samochodzie na noc zabiera sie do domu a zawracanie na skrzyzowaniu przypomina Ci zadanie z mechaniki kwantowej - nie szkodzi... Wszystkiego Cie nauczymy bo wlasnie dobrze trafiles!!!

Zaczynamy z Toba przygode pod tytulem " OD ZERA DO BOHATERA '' czyli nigdy nie siedzialam za kierownica lub na pierwszej jezdzie wsiadlam do bagaznika czyli bezstresowo i indywidualnie.

Nauczymy Cie rowniez na zajeciach z ratownikiem medycznym / na codzien pracownik rzeszowskiego pogotowia ratunkowego/ udzielania pierwszej pomocy. Koszt takiego szkolenia to ok. 300-500zl a TY U NAS MASZ GO ZA DARMO!!!


Prawo jazdy Rzeszów
Prawo jazdy Rzeszów

Nauka jazdy w Rzeszowie? Tylko AUTOCROSS!

Przygotujemy Cie rowniez / ale nie tylko / pod katem egzaminu tj. trasy egzaminacyjne, zadania wymagane na egzaminie. Tak aby egzaminator widzial, ze ma do czynienia z przyszlym kierowca a nie amatorem czy robotem jadacym '' na pamiec''.

Pokazemy Ci jak parkowac z '' paluszkiem w nosie'' tak abys nigdy nie trafil/a na You Tube w filmie pt. ''Kobieta parkuje pod hipermarketem na trzech miejscach postojowych, po 10 minutach rozjezdza kota i pieszo ucieka z miejsca zdarzenia''.


Prawo Jazdy Rzeszów
Prawo Jazdy Rzeszów

Jak uczymy?

Na miarę naszych umiejętności, talentów i obecnie obowiązującego prawa staramy się wykonywać swoją pracę niezwykle rzetelnie i profesjonalnie.

Wiedząc, jak stresujące są pierwsze chwile za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. W naszej pracy wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.


Świetna szkoła, bardzo dobre przygotowanie teoretyczne, jeszcze lepsze przygotowanie praktyczne. Jeśli jestes zielony to już nie musisz się martwić - z Autocrossem nauczysz się wszystkiego od podstaw, a rzeczy niemożliwe staną się łatwizną!

Karina, 19 lat, kategoria B

Trudno byłoby do czegokolwiek się przyczepić, więc jeżeli ktoś ma wątpliwości co do wyboru szkoły nauki jazdy to szczerze polecam Autocross. Z pomocą tej szkoły zdobyłem prawko na dwie kategorie i wszystko zawsze przebiegało sprawnie, szybko i przyjemnie :)

Sebastian, 18 lata, kategoria B

Sprawdź pozostałe opinie na naszym profilu na Facebooku oraz na portalu SuperPrawoJazdy.pl!