O nas
Nauka jazdy Rzeszów - zespół
Wielkość ośrodka szkoleniowego ma znaczenie w dogodności godzin jazdy i jakości prowadzonych szkoleń. Dlatego kierująć się wyborem
nauki jazdy, sprawdź jakie masz możliwości. Z nami masz gwarancję dogodnych godzin jazdy.
 
 
 
 
Jezeli myslisz, ze kierownice w samochodzie na noc zabiera sie do domu  a  zawracanie na skrzyzowaniu przypomina Ci zadanie z mechaniki kwantowej - nie szkodzi...  Wszystkiego Cie nauczymy bo wlasnie dobrze trafiles!!!
 
 
Zaczynamy z Toba przygode pod tytulem "  OD  ZERA  DO  BOHATERA ''  czyli nigdy nie siedzialam za kierownica lub na pierwszej jezdzie wsiadlam do bagaznika czyli bezstresowo i indywidualnie.
 
Przygotujemy Cie rowniez / ale nie tylko / pod katem egzaminu tj. trasy egzaminacyjne, zadania wymagane na egzaminie. Tak aby egzaminator widzial, ze ma do czynienia z przyszlym kierowca a nie amatorem czy robotem jadacym '' na pamiec''.
 
Pokazemy Ci jak parkowac z '' paluszkiem w nosie'' tak abys nigdy nie trafil/a na You Tube w filmie pt. ''Kobieta parkuje pod hipermarketem na trzech miejscach postojowych, po 10 minutach rozjezdza kota i pieszo ucieka z miejsca zdarzenia''.
 
Nauczymy Cie rowniez na zajeciach z ratownikiem medycznym / na codzien pracownik rzeszowskiego pogotowia ratunkowego/  udzielania pierwszej pomocy. Koszt takiego szkolenia to ok. 300-500zl a TY U NAS MASZ GO ZA DARMO!!!
 
Aha jestesmy do Twojej dyspozycji 24/7 ( no prawie ) . 
 
 
 
SPRAWDŹ OPINIE O NAS NA 
FACEBOOK nauka jazdy rzeszów - autocross.pl
 
Zainwestuj w Nas, a wyszkolimy Cię za rozsądne pieniądze. Dopasujemy godziny szkolenia i jazdy do Twoich codziennych zajęć. Zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności w dobrej, domowej atmosferze, przy profesjonalnej pomocy i opiece.
 
Jak uczymy?
szkoła jazdy - plac manewrowy
 
Na miarę naszych umiejętności, talentów i obecnie obowiązującego prawa staramy się wykonywać swoją pracę niezwykle rzetelnie i profesjonalnie.
Wiedząc, jak stresujące są pierwsze chwile za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. W naszej pracy wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.
 
prawo jazdy rzeszów

PRZEZ LATA PRAKTYKI  WYPRACOWALISMY WŁASNE METODY NAUCZANIA, KTÓRE PROCENTUJĄ BARDZO WYSOKĄ ZDAWALNOŚCIĄ!